Założycielem Kancelarii jest radca prawny Violetta Płonka, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, która uzyskała tytuł radcy prawnego i została wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie z nr KR-1031 w 1989roku. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki zawodowej oraz w toku prowadzenia zajęć dydaktycznych na krakowskich Uczelniach Wyższych gwarantuje doskonałe przygotowanie do rozwiązywania Państwa problemów.

 

Wieloletnia współpraca ze stałym gronem klientów świadczy o naszym profesjonalizmie, wysokiej jakości usług i zaufaniu jakim zostaliśmy obdarzeni. Uczestniczyliśmy w pełnym zakresie działalności firm od momentu ich powstania przez prowadzenie bieżącej obsługi podczas ich rozwoju, jak i w trakcie przekształceń, włącznie z przeprowadzaniem procesu IPO oraz obsługą spółek giełdowych.

 

Długoletnia współpraca jest również gwarancją naszego stałego rozwoju oraz umiejętności łączenia doświadczenia z nowymi wyzwaniami stawianymi przez współczesny obrót gospodarczy.

 

 

ul. Św. Krzyża 16/12
31-023 Kraków

Tel. 12 425 23 70
Fax 12 425 23 79
biuro@kancelaria-plonka.pl


dol_fixet